To jest post archiwalny z dnia: 10 lutego 2021, 12:20,
zobacz aktualną wersję tego wpisu

Szacowanie wartości zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia na zestawy do prowadzenia wideokonferencji w ilości 3 sztuk

Szacowanie wartości zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia na  zestawy do prowadzenia wideokonferencji w ilości 3 sztuk w ramach projektu grantowego „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”

Szacowanie wartości zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia na  zestawy do prowadzenia wideokonferencji w ilości 3 sztuk w ramach projektu grantowego „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.

W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zwraca się z prośbą o przygotowanie i przesłanie w terminie do 17.02.2021 r. do godz. 12.00 na adres mailowy: pdnibp@ore.edu.pl szacunkowej kalkulacji kosztów według załączonego formularza (Załącznik nr 2: Formularz szacowania wartości zamówienia)

Więcej nformacji w załącznikach: