Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Druk, oprawa i dystrybucja 14 publikacji w ramach realizacji zadania „Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej. Konferencje regionalne”

04.06.2019 11:18

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zwraca się z prośbą o wycenę usługi druku, oprawy i dystrybucji publikacji przeznaczonych dla uczestników konferencji/warsztatów organizowanych w ramach realizacji zadania „Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej” wraz z przygotowaniem projektu.

Prosimy o wypełnienie formularza szacowania wartości zamówienia (cenowego) i przesłanie go skanem lub w wersji edytowalnej do dnia 7 czerwca 2019 roku do godz. 12:00 na adres: wrkk-tech@ore.edu.pl

Zalecamy skorzystanie z opracowanego arkusza Excel i przesłanie edytowalnej wersji.

Przewidywany przez Zamawiającego termin wszczęcia postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia został oznaczony na 25–26 tydzień br. Tryb zamówienia będzie uzależniony od określonej wartości szacunkowej zamówienia.

Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń o zamówieniach publikowanych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Szczegóły zamówienia znajdują się w załącznikach:

Opublikował: Agata Jarnutowska-Wrzodak
Publikacja dnia: 04.06.2019 11:18
Publikacja ostatniej zmiany: 04.06.2019 11:18

Dokument oglądany razy: 196
« inne wpisy