Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Szacowanie wartości zamówienia – ekspert ds. akredytacji

29.04.2019 15:41

Zasady współpracy

Zamawiający przewiduje nawiązanie współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej. Zakłada się, że ekspert będzie pracował w systemie zadaniowym oraz weźmie udział w ww. spotkaniach. Działanie będzie wymagało intensywnej współpracy między ekspertami, a także z przedstawicielami zamawiającego.

W opracowaniu zostaną uwzględnione materiały przekazane przez ORE. Pracownicy ORE będą weryfikowali i monitorowali postępy prac. Ekspert będzie zobowiązany do wprowadzania ewentualnych modyfikacji w przygotowywanych opracowaniach, zgodnie ze wskazówkami pracowników ORE. Proces wprowadzania zmian będzie miał charakter ciągły, do momentu uzyskania produktu finalnego.

Zamawiający przewiduje pokrycie kosztów noclegu i wyżywienia w trakcie spotkań. Nie przewiduje się pokrycia innych kosztów udziału eksperta w spotkaniach (np. koszty dojazdu).

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail: malgorzata.kummant@ore.edu.pl do 6.05.2019 r. do godz. 10:00, wpisując w temacie wiadomości: „Ekspert ds. akredytacji – wycena”. Wycena powinna zostać przygotowana na zamieszczonym poniżej „Formularzu Szacowania wartości zamówienia”.

Szczegółówe informacje w załącznikach:

 

Opublikował: Agata Jarnutowska-Wrzodak
Publikacja dnia: 29.04.2019 15:41
Publikacja ostatniej zmiany: 30.04.2019 12:52

Dokument oglądany razy: 219
« inne wpisy