Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Specjalista ds. wspierania szkół ćwiczeń w Wydziale Rozwoju Kompetencji Kluczowych

15.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. wspierania szkół ćwiczeń.

 

więcej...

Ekspert ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie niedostosowania społecznego

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie niedostosowania społecznego w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Ekspert ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie pedagogiki terapeutycznej i leczniczej

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie pedagogiki terapeutycznej i leczniczej w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Ekspert ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie surdopedagogiki

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie surdopedagogiki w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Ekspert ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie tyflopedagogiki

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych w zakresie tyflopedagogiki w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Z-ca Kierownika Wydziału Administracyjnego

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Z-ca Kierownika Wydziału Administracyjnego.

więcej...

Specjalista w Wydziale Wspierania Kształcenia Zawodowego

30.10.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista w Wydziale Wspierania Kształcenia Zawodowego.

więcej...

Specjalista w Wydziale Doradztwa Edukacyjno–Zawodowego

30.10.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Doradztwa Edukacyjno–Zawodowego.

więcej...

Specjalista w Wydziale Edukacji dla Rynku Pracy

30.10.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista w Wydziale Edukacji dla Rynku Pracy.

więcej...Dokument oglądany razy: 123 660