Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Specjalista ds. zamówień publicznych w Zespole Umów i Zamówień Publicznych

09.09.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych w Zespole Umów i Zamówień Publicznych.

więcej...

Starszy referent ds. zamówień publicznych w Zespole Umów i Zamówień Publicznych

09.09.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko starszy referent ds. zamówień publicznych w Zespole Umów i Zamówień Publicznych.

więcej...

Specjalista w Wydziale Resocjalizacji i Socjoterapii

06.09.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty w Wydziale Resocjalizacji i Socjoterapii.

więcej...

Specjalista w Wydziale Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych

31.05.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych. Wymiar etatu: pełny wymiar godzin (1 etat)

więcej...

Specjalista (oligofrenopedagog lub surdopedagog lub tyflopedagog) w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi

08.05.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa,  poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty (oligofrenopedagog lub surdopedagog lub tyflopedagog) w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Specjalista w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi

08.05.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa, poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Edukacji dla Rynku Pracy

17.04.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Edukacji dla Rynku Pracy

więcej...

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Doradztwa Edukacyjno–Zawodowego

17.04.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Doradztwa Edukacyjno–Zawodowego

więcej...

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych

17.04.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych.

więcej...Dokument oglądany razy: 116 114