Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych

06.11.2020 13:09

Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość.

W ramach realizacji w trybie nadzwyczajnym projektu grantowego „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020, Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE), zwany dalej Zamawiającym, planuje następujący przedmiot zamówienia:

  • Kompleksowe opracowanie 15 pakietów szkoleniowo-doradczych dla kadr placówek doskonalenia nauczycieli (pdn) i bibliotek pedagogicznych (bp) przygotowujących do pracy z nauczycielami w zakresie prowadzenia przez nich edukacji zdalnej w szkole/przedszkolu. Termin realizacji zadania – 7 grudnia 2020.
  • Korekta, redakcja językowa i techniczna materiałów i pakietów szkoleniowo-doradczych dla pracowników pdn i bp. Termin realizacji zadania – 15 grudnia 2020.
  • Opracowanie graficzne 15 pakietów szkoleniowo-doradczych dla pracowników pdn i bp. Termin realizacji zadania - 22 grudnia 2020.

 

W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przygotowanie i przesłanie w terminie do 9 listopada 2020 r. do godz. 10.00 na adres mailowy: pdnibp@ore.edu.pl szacunkowej kalkulacji kosztów według załączonego poniżej formularza.

 

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Opublikował: Łukasz Eisenbart
Publikacja dnia: 06.11.2020 13:09
Publikacja ostatniej zmiany: 06.11.2020 13:09

Dokument oglądany razy: 53
« inne wpisy