Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Szacowanie wartości zamówienia – przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w formule blended-learning „Rozwijanie kompetencji cyfrowych – wykorzystanie e-zasobów w nauczaniu i uczeniu się”

31.05.2019 13:09

W celu ustalenia wartości zamówienia Ośrodek Rozwoju Edukacji zwraca się z prośbą o oszacowanie wartości zadania polegającego na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkolenia w formule blended-learning „Rozwijanie kompetencji cyfrowych – wykorzystanie e-zasobów w nauczaniu i w uczeniu się”.

Poszukujemy dwóch wykonawców – specjalisty ds. nauczania przedmiotów przyrodniczych i specjalisty ds. nauczania przedmiotów humanistycznych.

Wycenę w postaci wypełnionego załączonego formularza ofertowego prosimy przesłać na adres e-mail: anna.kasperska-gochna@ore.edu.pl w terminie do 4 czerwca 2019 r. do godz. 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać: przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w formule blended-learning „Rozwijanie kompetencji cyfrowych – wykorzystanie e-zasobów w nauczaniu i w uczeniu się” – szacowanie wartości.

 

Załączniki:

  1. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
  2. Formularz ofertowy
  3. Wzór umowy nr 1 – nauki humanistyczne
  4. Wzór umowy nr 2 – nauki przyrodnicze

 

Opublikował: Łukasz Eisenbart
Publikacja dnia: 31.05.2019 13:09
Publikacja ostatniej zmiany: 31.05.2019 13:09

Dokument oglądany razy: 52
« inne wpisy