Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Rozeznanie rynku

Pokaż wpisy z roku:

Dokonanie oceny pracy konkursowej polegającej na opracowaniu programów nauczania wraz ze scenariuszami zajęć

03.01.2018

Zamawiający przedłuża termin składana oferty szacunkowej wyceny zamówienia do dnia 11.01.2018 do godz. 14:00

W celu ustalenia wartości zamówienia Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji o szacunkowej cenie (netto) następującego zadania:

Przedmiotem szacowania wartości zamówienia jest dokonanie oceny pracy konkursowej polegającej na opracowaniu programów nauczania wraz ze scenariuszami zajęć/lekcji , w wychowaniu przedszkolnym oraz dla poszczególnych etapów edukacyjnych.

więcej...

Opracowanie programów nauczania wraz ze scenariuszami zajęć

03.01.2018

Zamawiający przedłuża termin składana oferty szacunkowej wyceny zamówienia do dnia 11.01.2018 do godz. 14:00

W celu ustalenia wartości zamówienia  Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji o szacunkowej cenie (netto) następującego zadania:


Przedmiotem szacowania wartości zamówienia jest opracowanie programów nauczania wraz ze scenariuszami zajęć/lekcji , w wychowaniu przedszkolnym oraz dla poszczególnych etapów edukacyjnych.

więcej...

Szacowanie wartości zamówienia: prowadzenie przez trenera spotkań dla zespołów autorów opracowujących kryteria weryfikacji. Projekt „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 2”

02.01.2018

Szacowanie wartości zamówienia: prowadzenie przez trenera spotkań dla zespołów autorów opracowujących kryteria weryfikacji. Projekt „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 2”.

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie 2 dwudniowych spotkań dla zespołów autorów opracowujących kryteria weryfikacji określone w podstawach programowych kształcenia w zawodach (jeden trener poprowadzi spotkania w ramach jednej z 25 grup branżowych. Wykaz grup branżowych w załączniku).

więcej...Dokument oglądany razy: 54 328