Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Specjalista ds. przedmiotów obszaru matematyczno-przyrodniczego (matematyka, informatyka) w Wydziale Rozwoju Kompetencji Kluczowych

09.12.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. przedmiotów obszaru matematyczno-przyrodniczego (matematyka, informatyka) w Wydziale Rozwoju Kompetencji Kluczowych.

 

więcej...

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. SPE w zakresie niedostosowania społecznego

04.12.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. SPE w zakresie niedostosowania społecznego w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

więcej...

Ekspert ds. SPE w zakresie surdopedagogiki w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)”

04.12.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa, poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. SPE w zakresie surdopedagogiki w projekcie „Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)” w Wydziale Diagnozy i Współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

 

więcej...

Kierownik merytoryczny projektu w projekcie Weryfikacja i odbiór produktów konkursowych z Działania 2.14

02.12.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko Kierownik merytoryczny projektu w projekcie Weryfikacja i odbiór produktów konkursowych z Działania 2.14 (Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie) o numerze POWR.02.14.00-IP.02-00-002/19 dofinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Z-ca Kierownika Wydziału Administracyjnego

05.11.2019

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Z-ca Kierownika Wydziału Administracyjnego.

więcej...Dokument oglądany razy: 125 942