Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko menadżera w projektach pozakonkursowych pn. „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów – I i II etap ”

12.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko menadżera w projektach pozakonkursowych pn. „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów – I i II etap ” Projekty współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. matematyki w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. przedmiotów humanistycznych w zakresie wiedzy o społeczeństwie w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego”

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. przedmiotów przyrodniczych w zakresie geografii w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista/ka ds. ewaluacji w projekcie: „Przygotowanie trenerów do realizacji szkoleń z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego”

08.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista/ka ds. ewaluacji w projekcie pt. "Przygotowanie trenerów do realizacji szkoleń z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego"

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydata na wolne stanowisko pracy eksperta wiodącego w projekcie „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 3.

04.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta wiodącego w projekcie „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 3”

Wymiar etatu: 1/1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

więcej...Dokument oglądany razy: 36 369