Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE)

20.07.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko
Eksperta ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów SPE w projekcie pozakonkursowym
pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany
jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymiar etatu: 1 osoba na pełny etat lub 2 osoby na 1/2 etatu.

 

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydata na wolne stanowisko pracy

12.07.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko eksperta ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w projekcie „Tworzenie programów nauczania oraz scenariuszy lekcji i zajęć wchodzących w skład zestawów narzędzi edukacyjnych wspierających proces kształcenia ogólnego w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy”.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku eksperta w ORE ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych będzie należało:

  1. Udział w spotkaniach zespołu ekspertów oraz bieżąca analiza merytoryczna powstających koncepcji i założeń; programów nauczania i scenariuszy lekcji/zajęć z obszaru matematyczno-przyrodniczego (przedmioty: informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa).
więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydata na wolne stanowisko pracy

12.07.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko eksperta  ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w projekcie „Tworzenie programów nauczania oraz scenariuszy lekcji i zajęć wchodzących w skład zestawów narzędzi edukacyjnych wspierających proces kształcenia ogólnego w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy”.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku eksperta w ORE ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych będzie należało:

  1. Udział w spotkaniach zespołu ekspertów oraz bieżąca analiza merytoryczna powstających koncepcji i założeń programów nauczania oraz scenariuszy lekcji/zajęć z obszaru matematyczno-przyrodniczego (przedmioty: przyroda, biologia, chemia, geografia).
więcej...

Ekspert ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE)

05.07.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Eksperta ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów SPE w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...Dokument oglądany razy: 65 044